zde se nacházíte:
Úvod > Coaching

CLAIM produktu

  • Termín

    individuální
  • Místo

    Skype
  • Cena

    3 600 Kč

Popis

Strach vzniká projektováním minulých událostí do budoucnosti. Ve snaze ochránit nás nám naše mysl nabízí hrůzostrašné obrazy o budoucnosti, o tom co se stane, když něco uděláme….například změníme nebo opustíme práci, rozhodneme se pro něco nového, začneme nový vztah, odstěhujeme se apod. Nebo když něco neuděláme...strach nám například řekne, že nám uteče skvělá příležitost, že už nikdy nedostaneme šanci, že o něco přijdeme, že toho budeme litovat apod. Strach zažíváme také v malých dávkách a běžných situacích ve formě myšlenek jako: když to udělám, bude ze mě zklamaný, když ho odmítnu, bude naštvaný apod.

Strach - tedy myšlenky, které ho způsobují, je naším limitem. I když se nám to nelíbí, řídí naše každodenní volby, řídí to, jak vnímáme sami sebe a jak chceme, aby nás vnímali ostatní. Dává našemu životu omezení. Nejsme svobodní. Abychom byli svobodní, nemusíme se od strachu odpojit. Naopak. Když mu porozumíme, vyslechneme myšlenky, které ho způsobují a dotazujeme se na ně, dostaneme své vlastní odpovědi a i když strach nevymizí, naše volby jsou svobodnější a odpovídají více tomu, co si opravdu přejeme.

V tomto kurzu budeme zkoumat příčinu strachu, dotazovat se na jeho příčinu a naučíte se nástroj, jak sami sebe ze strachu vyvést. Jak být nezávislí a svobodní.

Tento kurz vám dodá odvahu dělat nové kroky, mít jasněji ve svých volbách, důvěřovat a nabídne vám klidnější mysl ve stresujících situacích.

Kurz bude probíhat živě přes program Skype.

Termín: tento kurz je vyučován individuálně, podle vašich a mých časových možností, vždy v dopoledních hodinách během týdne. Začátek lekce je možný od 7h do 11h dopoledne, nebo po 20.30 h večer.


Cena: 3.600 Kč

Počet lekcí: 4, každá 60 minut

Díky individuálnímu přístupu se nejen naučíte dotazování, ale kurz bude přizpůsoben vašim požadavkům.

 

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Pokud máte další dotazy k průběhu kurzu, napište mi.

Objednávka

Souhlasím s obchodními podmínkami

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.