zde se nacházíte:
Úvod > Coaching

CLAIM produktu

  • Termín

    individuální
  • Místo

    Skype
  • Cena

    3 600 Kč

Popis

Sebe - kritizující myšlenky jako například měl/a jsem to udělat jinak, nejsem na to dost dobrá/ý, neumím to, nezvládnu to, nevím jak na to, nejsem dostatečně schopná/ý, neumím se rozhodnout, nevím co mám dělat a další… jsou pro nas velmi zničující. Nejen že nám ubírají energii, ale především nás omezují v našich rozhodnutích. Žijeme podle nich náš život. V tomto kurzu se budeme věnovat situacím, ve kterých s těmito myšlenkami potýkáme. Budeme také zkoumat, v čem všem nás brzdí. Pochopíte příčinu sebe-kritiky a naučíte se s ní pracovat tak, aby přestala omezovat váš život. Díky dotazování také poznáte úplně nové stránky sami sebe. V kurzu budete moci prozkoumat vaše vlastní situace, ve kterých se cítíte pod tlakem, ve stresu, nejistotě a ve kterých si nedůvěřujete.

Na kurzu se naučíte dotazování pomocí otázek The Work, které vám budou i po kurzu skvělým pomocníkem v dalším objevování sami sebe. Díky cvičením, které v kurzu budeme dělat, objevíte skryté vzorce chování, které nám jsou v běžném životě ukryté. Mezi každou hodinou budete mít týden na integraci nových poznatků.

Kurz bude probíhat živě přes program Skype.

Termín: tento kurz je vyučován individuálně, podle vašich a mých časových možností, vždy v dopoledních hodinách během týdne. Začátek lekce je možný od 7h do 11h dopoledne, nebo po 20.30 h večer.


Cena: 3.600 Kč

Počet lekcí: 4, každá 60 minut

Díky individuálnímu přístupu se nejen naučíte dotazování, ale kurz bude přizpůsoben vašim požadavkům.

 

Objednávka

Souhlasím s obchodními podmínkami

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.