zde se nacházíte:
Úvod > Coaching

CLAIM produktu

  • Termín

    7.8. - 28.8. 2019
  • Místo

    Skype
  • Cena

    3 500 Kč

Popis

Naše tělo je úžasným nástrojem sebepoznání. V tomto kurzu se naučíte o sobě a o svém těle úplně nové věci. Porozumíte vašemu chování a tomu, jak s vaším tělem zacházíte. Poznáte, jak vaše myšlenky ovlivňují realitu vašeho těla - tedy to, jakým způsobem vaše tělo vnímáte. Budete se dotazovat na vaše myšlenky o vašem těle, o jeho částech, se kterými nejste spokojeni, o jeho funkčnosti, zdraví apod.

Tento kurz je také vhodný pro ty, kteří mají myšlenky jako například: mé tělo (nebo některé jeho části) je slabé, nefunkční, nemocné, mé tělo by mělo být jiné, zdravější, mělo by mít více energie, mělo by jinak vypadat apod. Tento kurz je vhodný pro kohokoliv, kdo se kdy snažil držet dietu, kdo sportuje a kdo prodělal nějakou nemoc, kdo není spokojený se vzhledem svého tělo a s jeho zdravím. Pokud toto téma neřešíte aktuálně, vůbec to nevadí. Stačí, když tyto situace nastaly v minulosti.

Co vám tento kurz přinese? Pro mnoho předešlých účastníků se po tomto kurzu změnilo vnímání svého těla, změnily se stravovací návyky a zacházení se svým tělem a u některých dokonce i zdraví.

Tento kurz je pro pokročilé - abyste se mohli přihlásit, musíte mít za sebou alespoň jeden kurz dotazování The Work z uplynulých let, nebo vlastní praxi v dotazování.

Kurz bude probíhat přes Skype.

Datum: 7.8. - 28.8. 2019, každou středu od 20:00 do 21:30, 4 - týdenní kurz, vždy 90 minut.

Cena: 3.500 Kč

 

Objednávka

Souhlasím s obchodními podmínkami

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.