zde se nacházíte:
Úvod > Coaching

CLAIM produktu

  • Termín

    individuální
  • Místo

    Skype
  • Cena

    3 600 Kč

Popis

Naše tělo je úžasným nástrojem sebepoznání. V tomto kurzu se naučíte o sobě a o svém těle úplně nové věci. Porozumíte vašemu chování a tomu, jak s vaším tělem zacházíte. Poznáte, jak vaše myšlenky ovlivňují realitu vašeho těla - tedy to, jakým způsobem vaše tělo vnímáte. Budete se dotazovat na vaše myšlenky o vašem těle, o jeho částech, se kterými nejste spokojeni, o jeho funkčnosti, zdraví apod.

Tento kurz je také vhodný pro ty, kteří mají myšlenky jako například: mé tělo (nebo některé jeho části) je slabé, nefunkční, nemocné, mé tělo by mělo být jiné, zdravější, mělo by mít více energie, mělo by jinak vypadat apod. Tento kurz je vhodný pro kohokoliv, kdo se kdy snažil držet dietu, kdo sportuje a kdo prodělal nějakou nemoc, kdo není spokojený se vzhledem svého tělo a s jeho zdravím. Pokud toto téma neřešíte aktuálně, vůbec to nevadí. Stačí, když tyto situace nastaly v minulosti.

Co vám tento kurz přinese? Pro mnoho předešlých účastníků se po tomto kurzu změnilo vnímání svého těla, změnily se stravovací návyky a zacházení se svým tělem a u některých dokonce i zdraví.

Tento kurz je pro pokročilé - abyste se mohli přihlásit, musíte mít za sebou alespoň jeden kurz dotazování The Work z uplynulých let, nebo vlastní praxi v dotazování.

Kurz bude probíhat živě přes program Skype.

Termín: tento kurz je vyučován individuálně, podle vašich a mých časových možností, vždy v dopoledních hodinách během týdne. Začátek lekce je možný od 7h do 11h dopoledne, nebo po 20.30 h večer.


Cena: 3.600 Kč

Počet lekcí: 4, každá 60 minut

Díky individuálnímu přístupu se nejen naučíte dotazování, ale kurz bude přizpůsoben vašim požadavkům.

 

 

Objednávka

Souhlasím s obchodními podmínkami

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.