zde se nacházíte:
Úvod > Coaching

CLAIM produktu

  • Termín

    1.7. - 31.8.
  • Místo

    on-line
  • Cena

    Zdarma

Popis

8-mi týdenní program zdarma pro všechny z vás, kteří se chtějí spojit sami se sebou, chtějí si na sebe udělat více času, porozumět sami sobě a objevit nové cesty hlubšího spojení.

Každý týden dostanete email s materiály, které vám pomohou spojit se sami se sebou a obohatí vás v určité oblasti. Materiály budou prostřednictvím videa, nahrávky, meditace a článku.

Témata Letní Školy Sebepoznání:

- emoce

- intuice

- sebedůvěra

- pochybnosti o sobě

- vztahy

Pozvu vás také do Facebookové skupiny, kde budete mít možnost ptát se mě na jakékoliv otázky a pokud budete chtít, sdílet vaše zkušenosti.

Tento kurz je zcela zdarma. Při vyplňování přihlášky nemusíte zadávat vaši adresu, stačí jen zadat vaše jméno, příjmení a email.

Začínáme 1.7. Do této školy můžete pozvat vaše kamarády a příbuzné tím, že s nimi budete sdílet tento odkaz s přihláškou. Pokud se rozhodnou přihlásit, ráda bych jim emaily Letní Školy Sebepoznání posílala přímo já.

Konec přihlášek a datum uzavření programu je 12.7. Po skončení Letní Školy Sebepoznání bude vaše emailová adresa zařazena do mého seznamu emailů, které posílám každý týden (pokud v mém seznamu již nejste) a jedním kliknutím se z něj můžete kdykoliv odhlásit. To platí i pro průběh programu. Na konci každého emailu bude odkaz, kde se jedním kliknutím můžete odhlásit. Respektuji změnu vašeho rozhodnutí a vaše soukromí.

Pokud jste se přihlásili, ale nedostali jste ode mě žádný email do 1.7., nejspíš došlo k technickým potížím při doručování emailu. Napište mi a společně se to pokusíme vyřešit.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se se mnou spojit.

Proč jsem se rozhodla tuto Školu uspořádat?

Baví mě tvořit zajímavý a inspirační obsah, který není veřejný, ale sdílený jen s lidmi, které to opravdu zajímá. Mám také ráda bližší spojení s vámi prostřednictvím emailu a uzavřené skupiny na Facebooku.

 

 

Objednávka

Souhlasím s obchodními podmínkami

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.