zde se nacházíte:
Úvod > Coaching

CLAIM produktu

  • Termín

    individuální, podle vašich časových možností
  • Místo

    Skype
  • Cena

    3 600 Kč

Popis

Tento kurz vám představí dotazování pomocí otázek The Work od Byron Katie. Dokud žijeme život a jsme identifikovaní s tím, co si myslíme, náš život je velmi stresující a plný trápení. Dotazováním se na naše myšlenky vzniká prostor, ve kterém máme možnost objevovat to, kým jsme a jak reagujeme, když naše myšlenky řídí náš život. Díváme se také na to, kým bychom byli bez těchto myšelenek. Vstupujeme tak do prostoru klidu a naší vlastní moudrosti. Je to prostor, který je pro nás jinak nedostupný. Druhou fází dotazování je otočení. Skrz otočení poznáváme sami sebe, nalézáme řešení situace a vidíme to, co jsme před tím neviděli. V celém procesu poznáváme příčinu našeho trápení v jakékoliv životní situaci. Učíme se trápení identifikovat tím, že ho napíšeme na papír a vyplníme tak zvaný Pracovní list. Dotazováním zjišťujeme co je pro nás pravdivé. Náš pohled na situaci se mění, dostáváme tak rady a návody k řešení těchto situací, které vychází přímo z nás.

Je to velmi efektivní způsob jak zacházet s problémy v našem životě.

Po absolvování kurzu budete umět sami sebe provést Pracovním listem, vyplnit ho, dotazovat se a nalézt vaše vlastní odpovědi. Během kurzu si zpracujete také svá vlastní témata.

Je úplně jedno, zda dotazování již praktikujete a znáte, nebo zda jste úplní začátečníci. Tento kurz vás posune dál. Po absolvování tohoto kurzu máte možnost v dotazování pokračovat, dál ho praktikovat a prohlubovat vaše znalosti a sebepoznání.

Kurz bude probíhat přes program Skype.

Termín: tento kurz je vyučován individuálně, podle vašich a mých časových možností, vždy v dopoledních hodinách během týdne. Začátek lekce je možný od 7h do 12h (poledne).


Cena: 3.600 Kč

Počet lekcí: 4, každá 60 minut

Díky individuálnímu přístupu budete mít možnost podívat se na jakékoliv téma, které vás zajímá.

Objednávka

Souhlasím s obchodními podmínkami

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.