zde se nacházíte:
Úvod > Coaching

Coaching

Individuální coaching vám může do života přinést zásadní uvědomění, které mohou navždy změnit váš život. 

Individuální coaching

Tento způsob práce je intenzivní a je na vás, zda si vyberete jedno téma nebo jich budete mít více. Jedno sezení trvá 60 minut a probíhá přes Skype. Společně zvolíme vhodný postup koučinku. Domluvíme také odstup jednotlivých sezení podle vaší potřeby. Mezi jednotlivými termíny budete mít úkoly, které vám pomohou integrovat všechny poznatky do vašeho života. Pokud tomu budete otevřeni, objevíte jasné řešení vaší situace a získáte konkrtétní návod, jak toho dosáhnout. Tento návod bude vždy fungovat, protože vychází z vás, z vašich potřeb a z vašich vlastních odpovědí.

Více info

E-book Emoce

Napsala jsem E-book, ve kterém vás provedu základními emocemi. Obsahuje nejen teorii, ale také praktická cvičení, která vám pomohou se s emocemi spojit. Žít ve spojení s emocemi a práce s nimi je důležitá pro naše psychické i fyzické zdraví. Naučit se cítit emoce a pracovat s nimi je pro nás klíčové, pokud chceme žít naplněný život. Emoce jsou bránou k našemu srdci.

Více info

Partnerský coaching

Partnerský koučink je efektivní způsob, jak se naučit upřímně komunikovat a sdílet to, co se v nás odehrává a co si přejeme ve vztahu změnit. Je to vytvoření bezpečného prostoru, kde jsou oba partneři vyslišeni. Při párovém koučinku poznáte lépe nejen svého partnera, ale také sami sebe. Pochopení jeden druhého vede k intimnějšímu a láskyplnějšímu vztahu, ve kterém není potřeba obětovat to, kým jsme.

Více info

Nabídka kurzů

Individuální kurzy

Termín

Individuální
Více info

Ženské kolečko

Termín

Napište mi kdy je nejbližší termín
Více info