zde se nacházíte:
Úvod > Coaching

Coaching

Individuální coaching vám může do života přinést zásadní uvědomění, které mohou navždy změnit váš život. 

Individuální coaching

Tento způsob práce je intenzivní a je na vás, zda si vyberete jedno téma nebo jich budete mít více. Jedno sezení trvá 75 - 90 minut a probíhá přes Skype. Společně zvolíme vhodný postup koučinku. Domluvíme také odstup jednotlivých sezení podle vaší potřeby. Mezi jednotlivými termíny budete mít úkoly, které vám pomohou integrovat všechny poznatky do vašeho života. Pokud tomu budete otevřeni, objevíte jasné řešení vaší situace a získáte konkrtétní návod, jak toho dosáhnout. Tento návod bude vždy fungovat, protože vychází z vás. Z vašich potřeb a z vašich vlastních odpovědí.

Více info

Kariérní a Management Coaching

Překonávání našich vlastních omezení je jedním z klíčových faktorů nejen k úspěšnému podnikání, ale také k pocitu naplnění v pracovním životě. Koučink v business prostředí nabývá v posledních letech na své významnosti. Mnoho firem i individuálních podnikatelů si uvědomuje, že osobnostní rozvoj, překonávání překážek a rozsah možností firmy jako takové je nejvíce závislý na lidském kapitálu.

Více info

Tréninkový program

Vyvinula jsem speciální koučinkový program, který vám dá dlouhodobý prostor pro vaši vlastní proměnu a zároveň po jeho absolvování budete moci pracovat jak kouč. Tento kurz je především o vaší vlastní jedinečné cestě poznání! Sestavila jsem ho tak, abych vás podpořila nejen ve znalostech a tréninku, ale také v tom jít opravdu do hloubky v práci na sobě.

Více info

Nabídka kurzů

Strach a obavy

Termín

11.9. - 9.10. 2019
Více info

Základy dotazování The Work od Byron Katie

Termín

individuální, podle vašich časových možností
Více info

Partnerské vztahy

Termín

23.9.- 21.10. 2019
Více info